Prehlásenie

on .

Bratislavská kaviareň F. X. Messerschmidta bude najneskôr od augusta 2020 používať výhradne vajcia pochádzajúce z bezklietkových chovov. Tento záväzok sa týka celých vajec, tekutých ako aj sušených vajec, a prísadových vajec vo výrobkoch vlastných značiek, pričom sa vzťahuje na všetky vlastné ako aj licencované prevádzky.

Majster Latte art

on .

Nášho baristu Janka práca pre Vás veľmi baví.
Najviac sa teší objednávke latte. Objednajte si u nás latte alebo capuccino, vždy Vás prekvapí nový motív. Janko žne úspechy a zbiera diplomy na latte art súťažiach po celom Slovensku.

 

November 2018

on .

November 2018 v našej kaviarni na Námestí SNP. Spoznali ste túto partiu? Toto sú lídri mládeže Novembra 1989. Zuzka Mistríková, Tono Popovič, Juraj Vaculík, Filip Vagač a iní.

Denne čerstvé koláče

on .

Pani Ruženka denne pečie domáce fantastické koláče - najnovším prírastkom sú čerstvé domáce veterníky plnené karamelovou šľahačkou a poliate karamelovo- smotanovou polevou. S láskou pečené.

The Slovak Spectator o nás

on .

Článok o našej kaviarni na The Slovak Spectator. Čítajte TU.

Národný týždeň manželstva v našej kaviarni

on .

Manželom sa návšteva našej kaviarne v tomto týždni vcelku oplatí. každý manželský pár, ktorý k nám počas Národného týždňa manželstva zavíta dostane v cene jednej kávy aj druhú pre partnera a rovnako to bude s našimi bratislavskými rožkami. Tešíme sa na Vašu návštevu!

Dajte si u nás kávu, my Vám dáme knihu!

on .

Otvorenie Múzea 17. Novembra

on .

Múzeum 17. Novembra otvorené

on .

Dňa 17. novembra 2013 sme slávnostne otvorili v zadnej časti našej kaviarne Múzeum 17.Novembra. Jeho cieľom je priblížiť udalosti Nežnej revolúcie v roku 1989. Expozíciu zostavoval Ústav pamäti národa a je v ňom premietaný film s autentickými zábermi z revolučných dní a udalostí. Múzeum je otvorené pre verejnosť denne od 9,00 - 21,00, vstup je bezplatný. Expozícia je v slovenskom a anglickom jazyku.

Múzeum 17. Novembra

on .

Nedeľa s harfou

on .

Ďalšie články...